• niedz.. lis 27th, 2022

Pojedź nad morze

ByRedaktor wyf.pl

kw. 10, 2019

Morze jest piękne, fale, piasek, cudowne wschody i zachody słońca. Kto nie chciałaby oglądać takich właśnie widoków? Nic dziwnego, że każdego roku chcemy pojechać w to cudowne miejsce przynajmniej na weekend lub kilka dnia.
Musimy wiedzieć, że morze ma wiele innych zalet, szczególnie prozdrowotnych, wybielany jod jest bardzo korzystny dla naszego zdrowia. Wzmacnia naszą odporność i działa naprawdę odprężająco.
Piasek tez ma nie małe znaczenie dla naszego organizmu. Każdy, kto ma płaskostopie, a takich osób nie brakuje, powinien chodzić jak najwięcej po piasku. Świetnie działa na nasze stopy, po za tym to najlepszy sposób na pielęgnacje stóp. Taki naturalny peeling doskonale złuszcza naskórek.
Ciało otulone morską bryzą i chłodną wodą staje się jędrniejsze. Wiele osób potwierdza, że po pobycie nad morzem ich ciało staje się piękniejsze, jędrniejsze, a do tego dzięki słońcu wygląda zdrowiej, trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić z opalaniem, bo wiele osób zapomina o kremach z filtrem i potem kończy się to naprawdę niezbyt dobrze.