• pt.. cze 9th, 2023

Promienna cera – jak osiągnąć?

ByRedaktor wyf.pl

kw. 29, 2019

Każda kobieta chce wyglądać młodo przez lata, ale niestety w końcu przyjdzie ten moment, gdy pojawią się zmarzli, których nie usnął nawet najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe. Dla wielu osób metody operacyjne są jakimś wyjściem, ale niestety efekt czasami bywa przerażający i może lepiej skupić się na naturalnych sposobach dbania o swój wygląd i młodość.
Promienna cera jest celem, który faktycznie można osiągnąć, pamiętajmy jednak, że nie jest tak, że zawsze osiągniemy ten cel szybko. Każdy z nas ma inną skórę. Niektórzy musza długo walczyć z trądzikiem, inni z przesuszaniem skóry.
Problemem, który dotyczy wielu osób jest brak promienności, a tą można oczywiście osiągnąć, jeśli stosuje się odpowiednią pielęgnację. Po pierwsze oczyszczanie twarzy, peeling, regularny demakijaż. Dużo daje nam sam makijaż, ale warto dać naszej skórze trochę wolności od kosmetyków. Latem ograniczajmy je do minimum. Od razu poczujemy różnicę i naprawdę będziemy zadowoleni z efektu. Po za tym pamiętajmy o regularnym piciu wody.