• pt.. cze 9th, 2023

Nie przesadzaj z alkoholem

ByRedaktor wyf.pl

cze 19, 2019

Alkohol był jest i będzie częścią naszej kultury kulinarnej. Polacy od wieków piją różne alkohole, w tym przede wszystkim piwo i wódkę, ale na każdym kroku powtarza się, że na dłuższą metę picie alkoholu w dużych ilościach może być niebezpieczne.
Jeśli nie pijesz dużo, ale w weekendy nie stronisz od alkoholu, a argument, że w przyszłości możesz mieć pewne problemy z wątroba na ciebie nie działa, to może przekona Cię fakt, że alkohol tuczy. Wódka, wino i piwo mają kalorie i jest ich całkiem sporo, ale to nie wszystko, w czasie picia alkoholu dużo jemy i pijemy soki oraz napoje gazowane. Dłuższe imprezy, gdzie serwowany jest alkohol są w związku z tym bomba kaloryczną.
Musisz też pamiętać, że alkohol wpływa na wygląd Twojej skóry. Niektórym osobom wydaje się, że to niemożliwe, że w rzeczywistości alkohol nie wpływa na nasz wygląd, ale zauważmy, jak zmieniają się twarze uzależnionych osób. Oczywiście nie grozi nam taka sytuacja, ale z drugiej strony zauważmy, że w rzeczywistości, alkohol zawsze wpływa na wygląd cery i rysy twarzy.