• wt.. mar 5th, 2024

Piękne paznokcie już dziś

ByRedaktor wyf.pl

maj 21, 2019

Piękne, zadbane dłonie – wiele kobiet o tym marzy, ale niestety nie każda może to mieć, bo niestety dłonie bardziej niż inne części ciała narażone są na działanie różnych czynników, w wyniku, czego trudniej jest nam o nie zadbać, a łamiące się paznokcie są problemem naprawdę wielu kobiet.
Dbanie o paznokcie jest dla kobiet ważne, ponieważ żadna z nas nie lubi ukrywać swoich dłoni, wręcz przeciwnie malujemy paznokcie i chcemy się nimi chwalić, jak to tylko możliwe.
Mówiąc o paznokciach warto przede wszystkim wspomnieć o naturalnych metodach ich wspierania i regeneracji. Zanim zastosujemy kupione w sklepie odzywki spróbujmy stworzyć takie z naturalnych składników. Szczególną uwagę warto przede wszystkim zwrócić na oliwkę do paznokci, którą robi się z olejku rycynowego, oleju z pestek malin, gliceryny, maceratu aloesowego i olejku herbacianego. Takie połączenie należy wmasowywać w paznokcie raz dziennie. Już po tygodniu zauważymy znaczącą różnice, paznokcie staną się twardsze i nie będą tak pożółknięte jak wcześniej. Trzeba jednak systematyczności, żeby efekt był naprawdę zaskakujący.