• sob.. wrz 24th, 2022

Stewia w diecie sportowej

ByRedaktor wyf.pl

sie 1, 2019

Naturalny słodzik roślinny pochodzący z Ameryki Południowej. Nie tuczy, nie powoduje próchnicy.
Pływanie to sport dla każdego!
Zawsze szukałeś wymówki i rezygnowałeś z uprawiania sportu? Mówiłeś, że to zbyt duże ryzyko, możliwość wystąpienia urazu? A może używałeś argumentu, że z twoimi problemami zdrowotnymi to niebezpieczne? Niestety! Argumenty te nie spełniają swojej roli, jest bowiem taka dyscyplina sportu, która służy, poza ekstremalnymi przypadkami, każdemu! To pływanie.
Ta forma aktywności fizycznej jest uważana za najbezpieczniejszą. Pływanie mogą uprawiać nawet te osoby, które mają problemy z układem kostnym, stawami. Nie obciąża ono bowiem naszego kośćca. Także jeśli z powodu tuszy rezygnujesz np. z biegania, bo obawiasz się kontuzji kolana, możesz zacząć przygodę z pływaniem.
Regularny wysiłek w wodzie usprawnia przemianę materii i pracę serca. Z rekreacji w basenie powinny zrezygnować jedynie osoby z dolegliwościami układu oddechowego, schorzeniami skóry, uszu i nerek. Jeśli nie jesteś w tej grupie ryzyka, warto znaleźć w ciągu tygodnia czas na tego typu aktywność. Korzyści gwarantowane, efekty od zaraz!