• wt.. sty 31st, 2023

Szpilki mogą Ci szkodzić

ByRedaktor wyf.pl

kw. 24, 2019

Szpilki sprawiają, że kobiety czują się ładniejsze, są zdecydowanie wyższe, szczuplejsze. Każda kobieta ma w swojej szafie całe mnóstwo szpilek, które najczęściej czekają na odpowiednią okazję, bo chodzenie w szpilkach do pracy nie jest najlepszym rozwiązaniem, chociaż trzeba zauważyć, ze są kobiety, które nie wyjdą z domu bez szpilek.
Przede wszystkim trzeba tutaj wspomnieć o tym, że w szpilkach noga nie jest naturalnie ułożona, więc chodzenie w szpilkach dla nikogo nie będzie naturalną czynnością.
Chodząc na szpilkach bardzo obciążmy swój kręgosłup, dlatego po całym dniu spędzonym na wysokich butach nie powinniśmy być zdziwieni, że boli nas kręgosłup, który po prostu nie jest stworzony do takiej pozycji.
Nie można tez pominąć kwestii otarć. Buty na wysokim obcasie to nie buty sportowe, w których możemy biegać, dlatego po całym dniu nasze nogi naprawdę będą wyczerpane i z całą pewnością spuchnięte. Jeśli wracając do domu samochodem, czy autobusem zdejmiemy szpilki, potem już ich nie nałożymy.